
Будівельна рулетка, мініатюра, брелок, оригінальний сувенір, подарунок, можливість вимірювання до 1 м
185 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12-050
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Чудовий сувенір вбудована рулетка у формі брелока, виготовлений із пластику та металу, обладнана висувною частиною з можливістю вимірювання довжини до 1 метра. Одиниці виміру сантиметри/дюйми. Оригінальний і незабутній подарунок для кожного чоловіка.
Розмір у складеному вигляді (В х Ш х Г): 4,5 х 4,0 х 1,6 см

Максимальна довжина вимірювання: 1,0 м
Довжина ланцюжка/ діаметр кільця для підвішування: 2.0 / 2,4 см
Особливості конструкції: карабін для кріплення/підвішування
Матеріал: пластик/метал
Колір: комбінований
Вага: 30 грамів

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 30 г |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴




