Брелок у формі логотипу автомобільної марки Peugeot виготовлений із хромованого металу. Оригінальний і незабутній подарунок для сьогодення автолюбителя та шанувальника марки Peugeot. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця: 3,2 см
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 4,0 х 3,5 х 0,25 см
Загальна довжина: 7,8 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: хром
Вага: 23г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 78 мм |
| Виробник | Peugeot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


