ВИДЕООБЗОР

Дизайнерський брелок, мініатюра — "Очки", хром
90 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-010
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брелок у формі оправи очок декорований кристалами з лінзами бірюзового кольору (відеообзор). Оригінальний і незабутній подарунок для справжніх модниць. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця: 3,2 см
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 1,7 х 5,2 х 0,5 см
Загальна довжина: 11,4 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: хром
Вага: 23 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Бірюзовий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴



