ВИДЕООБЗОР

Брелок овальної форми з логотипом Subaru, хром/синій
120 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-022
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брелок із петелькою в підвісці овальної форми та нанесеним логотипом автомобільної марки Subaru (відеообзор) виготовлений з металу. Оригінальний і незабутній подарунок для сьогодення автоаматора та шанувальника марки Subaru. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця (2 шт.): 1,0 см
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 2,2 х 2,2 х 0,9 см (логотип Subaru, нанесення двостороннє)
Загальна довжина: 6,5 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: хром/синій
Вага: 30 грамів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Синій |
| Форма | Кругла |
| Довжина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка автомобілів | Subaru |
| Підвіска | нанесення логотипу двостороннє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

