Брелок у формі логотипу автомобільної марки Renault виготовлений із хромованого металу. Оригінальний і незабутній подарунок для сьогодення автолюбителя та шанувальника марки Renault. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця: 3,2 см
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 3,6 х 2,8 х 0,9 см (логотип 3D форма)
Загальна довжина: 9,0 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: хром
Вага: 30 грамів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 90 мм |
| Виробник | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка автомобіля: | Renault |
| Підвіска: | логотип 3D форма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴



