
Брелок круглої форми з логотипом Fiat, хром/червоний
95 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-026
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брелок із петелькою в підвісці круглої форми та нанесеним логотипом автомобільної марки Fiat виготовлений з металу. Оригінальний і незабутній подарунок для сьогодення автолюба та шанувальника марки Fiat. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця: 3,2 см
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 3,8 х 3,8 х 0,5 см (круглої форми, нанесення одностороннє)
Загальна довжина: 9,0 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: хром/червоний
Вага: 26 грамів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 5 мм |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Ширина | 38 мм |
| Вага | 26 г |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Червоний |
| Форма | Кругла |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підвіска | одностороннє нанесення логотипу |
| Марка автомобілів | Fiat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

