
Комплект брелок і ковпачок на ніпель колеса (4 шт.) з логотипом Ssang Yong, колір чорний
199 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 12-028
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чудовий сувенір для власника позашляховика Ssang Yong брелок на ключі та 4 ковпачки на колеса з нанесеним логотипом автомобільної марки Ssang Yong чорного кольору виготовлений із металу. Оригінальний і незабутній подарунок для справжнього автолюбителя та шанувальника марки Ssang Yong. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця: 3,2 см
Ковпачок на ніпель колеса: 4 шт.
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 4,5 х 1,5 х 0,4 см (округлої форми, нанесення одностороннє)
Загальна довжина: 9,0 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: чорний
Вага: 50 грамів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 4 мм |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Ширина | 15 мм |
| Вага | 50 г |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Чорний |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підвіска | одностороннє нанесення логотипу |
| Ковпачки на ніпель колеса | 4 шт. |
| Марка автомобілів | Ssang Yong |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴/комплект


