
Дизайнерський брелок, мініатюра — "Поршень циліндра ДВС", хром
125 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-030
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брелок у формі поршня циліндра двигуна внутрішнього згоряння виготовлений з металу, хром покриття. Оригінальний і незабутній подарунок для кожного автолюбителя. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця: 3,2 см
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 4,1 х 1,6 х 1,6 см
Загальна довжина: 6,7 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: чорний
Вага: 29 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Вага | 29 г |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴




