
Дизайнерський брелок, мініатюра — "Стонька амортизатора з пружиною", хром/червоний
109 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-034
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брелок циліндричної форми на автомобільну тематику стійка амортизатора з рухомою пружинною частиною червоного кольору, виготовлений з металу. Оригінальний і незабутній подарунок для сьогодення автолюбителя. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця: 3,2 см
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 8,0 х 1,2 х 1,2 см
Загальна довжина: 10,5 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: світло-сірий/хром
Вага: 35 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 12 мм |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі, Хобі |
| Ширина | 12 мм |
| Вага | 35 г |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 105 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Брелок | автомобільна |
| Форма підвіски: | мініатюра вузла/агрегату/запасної частини автомобіля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴


