Брелок у формі цифри позначення 5 серії автомобілів марки BMW виготовлений із хромованого металу. Оригінальний і незабутній подарунок для сьогодення автолюбителя та почітателя марки BMW. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця: 3,2 см
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 2,4 х 3,0 х 0,5 см
Загальна довжина: 7.0 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: хром
Вага: 24 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 мм |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі, Хобі |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 24 г |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 70 мм |
| Виробник | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підвіска: | позначення серії автомобілів BMW 3D форма |
| Марка автомобілів: | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



