
Дизайнерський брелок, мініатюра — "Світофор", хром
95 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-038
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брелок у формі мініатюрного світлофора, що позначає сигнали, червоний/жовтий/зелений виготовлений із металу. Оригінальний і незабутній подарунок для автолюбителя. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця з карабіном: 3,0 см
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 3,6 х 1,3 х 0,9 см
Загальна довжина: 9,4 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: червоний колір матового відтінку
Вага: 18 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Вага | 18 г |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴


