
Модна підвіска прикраса "Серце", червоний колір
59 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8-103
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвіска з тематичної групи "Романтика та почуття" виготовлена як серце з кераміки червоного кольору в золотистому обрамленні, колір ланцюжка золотистий. Матеріал підвіски: сплав ювелірних металів, колір золото/червоний. Розмір підвіски (В х Ш) — 1.5 см х 1.5 см. Загальна довжина ланцюжка: 45 см. Якість виготовлення та зовнішній вигляд наведені на фото.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 мм |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Країна виробник | Тайвань |
| Призначення | Для жінок |
| Вид виробу | Підвіска |
| Покриття | Золото |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Вага | 12 г |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴



