
Дизайнерський брелок, мініатюра — "Спортивне сидіння", чорний колір
185 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-042
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брелок у формі мініатюрного спортивного сидіння виготовлений із металу чорного кольору (відеообзор) з кільцем на карабіні. Оригінальний і незабутній подарунок для справжнього автолюбителя. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця з карабіном: 2,0 см
Розмір підвіски (В х Ш х Г): 3,4 х 1,9 х 2,5 см
Загальна довжина: 10,0 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: чорний колір матового відтінку
Вага: 34 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 20.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10.9 мм |
| Вага | 34 г |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 100 мм |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб кріплення: | кільце/карабін |
| Найменування: | брелки/підвіски |
| Вага: | 34 грам |
| Дизайнерська мініатюра: | спортивне сидіння |
| Категорія товару: | подарунки/сувеніри |
| Колір: | чорний |
| Тематика: | автомобілі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴





