Брелок у формі логотипу автомобільної марки Hyundai (виповнення 3D модель) виготовлений із хромованого металу. Оригінальний і незабутній подарунок для сьогодення автолюбителя та почітателя марки Hyundai. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця: 3,2 см
Розмір підвіски: діаметр 3,9 см, товщина 0,5 см
Загальна довжина: 6.5 см
Паковання: мішечок із затягуванням червоного або синього кольору
Матеріал: метал
Колір: хром
Вага: 35 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 мм |
| Вага | 35 г |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 65 мм |
| Виробник | Hyundai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





