
Жіночий вінтажний наручний годинник (кварцовий механізм, шкіряний ремінець)
375 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8-003
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий годинник
Механізм: кварцовий
Стиль: вінтаж
Стекло Hardlex
Ремінець: шкіряний
Механізм: кварцовий
Стиль: вінтаж
Стекло Hardlex
Ремінець: шкіряний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип механізму | Кварцовий |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Жіноча |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Форма | Кругла |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Хронометр | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Формат часу | 12 годин |
| Ланцюжок | Ні |
| Протиударні | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 8 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Вага | 80 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴





