
Багатофункціональний ніж 8-в-1, оригінальний сувенір, брелок, подарунок, матеріал метал, колір хром
169 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-047
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Чудовий сувенір і завжди потрібний аксесуар як на пікніку, так і в поїздці багатофункціональний ніж брелок, що містить 8 предметів, виготовлений із металу з кільцем для підвішування на ключи. Оригінальний і незабутній подарунок для кожного чоловіка. Постачається в подарунковому пакованні.
Діаметр кільця: 1,0 см
Багатофункціональний ніж: 8 предметів (плоска викрутка, відкривачка для пляшок, ножиці, ніж, консервний ніж, хрестова викрутка, пилочка для нігтів, штопор)
Розмір у складеному вигляді (В х Ш х Г): 7,5 х 2,0 х 1,4 см
Загальна довжина у відкритому стані: 12,5 см
Паковання: подарунковий мішечок синього кольору із затяжкою
Матеріал: метал
Колір: світло-сірий
Вага: 100 грамів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Вага | 100 г |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴

