ВИДЕООБЗОРПодарунок

Жіночі сонцезахисні окуляри, колір світлий беж
159 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8-018
+380 (67) 145-44-43
callback - Київстар- +380 (63) 044-24-42Viber,TG - Lifecell
- +380 (50) 222-62-94Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 17 ₴, 59 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Жіночі сонцезахисні окуляри, колір світлий беж»
Модні жіночі окуляри з масивною оправою світло-бежевого кольору, фактура матеріалу оправи матова. Лінзи градієнтні чорного кольору. Ширина оправи — 140 см
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Загальна ширина | 140 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Вага | 50 г |
| Основні | |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Кругла |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Колір лінз | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴






